Турнір з інформаційних технологій «SMART-IT»

Територіальний відділ освіти Комунарського району
Позашкільний навчальний заклад
«Комунарський районний центр молоді та школярів»
Запорізької міської ради Запорізької області
Економічний факультет
Запорізького національного факультету

11 травня 2018 р. о 10.00 у Позашкільному навчальному закладі «Комунарський районний центр молоді та школярів» Запорізької міської ради Запорізької області відбудеться щорічний Турнір з інформаційних технологій «SMART-IT».
Організатори Турніру: Територіальний відділ освіти Комунарського району Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Запорізької області, економічний факультет Запорізького національного університету, Позашкільний навчальний заклад «Комунарський районний центр молоді та школярів», Мала академія управління бізнесом.
Метою проведення Турніру є підвищення інтересу дітей до поглибленого вивчення інформаційних технологій, формування професійної орієнтації молоді, виявлення та розвиток обдарованих учнів, розвиток інформаційно-цифрової компетентності підлітків.
До участі у Турнірі запрошуються учні шкіл та гімназій Комунарського району м.Запоріжжя. Підлітки мають змогу перевірити свої знання і уміння у сфері інформаційних технологій в інтелектуальних поєдинках зі своїми однолітками.
Турнір відбудеться за номінаціями «Junior», «Middle», «Senior» в особистій першості. Учасникам буде запропоновано виконати завдання за обмежений час. Додатковим бонусом для загального заліку може бути завдання з англійської мови у сфері ІТ.
Також учасники отримають можливість поза заліком взяти участь в он-лайн вікторині на знання інтернет-речей, у змаганні з віртуальної зборки комп’ютера, у мобільному квесті, поспілкуватися з провідними фахівцями кафедри економічної кібернетики економічного факультету ЗНУ та студентами економічного факультету.
Переможці Турніру нагороджуються Грамотами ТВО Комунарського району, економічного факультету ЗНУ, а , головне – отримають новий досвід та нові знання у галузі інформаційних технологій та інтернету речей.
Відповідальна особа: Старікова Олена Михайлівна, 0958627647, 0630227907, 96-78-83 еmstarikova@ukr.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *