Звітний день бабусь!!!

Сьогодні, 24 грудня 2017 р. в МАУБ був проведен «Бабусін день», під час якого пари «учнів»(бабусі та дідусь) з «наставниками» ( вихованцями МАУБ) виконували завдання.
У заході приймали участь пари: КОМАРОВА ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА ТА ЗАГОРУЛЬКО МИХАЙЛО, БРІНЕНКО ТАЇСА МИКОЛАЇВНА ТА ОЛЕКСАНДР ГАНЗЯ, РОДІН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ ТА ГЄЛЄР КРІС, НАДЄЄВА ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА ТА ХОМЯКОВ ЄВГЕН.


До завдань підсумкового заняття входило: створення папок на робочому столі, написання листа своєму онуку, відправлення цього листа по електронній пошті через власну електронну скриньку; здійснення запросів в пошуковій системі Google та UKR.NET; проведення авторизації у Facebook, написання коментарів під постами офіціальної групи МАУБ; авторизація та реєстрація особистих кабінетів на сайтах «Облгаз», «Обленерго», «Водоканал»; авторизація в Приват24 та здійснення покупки білету на фільм «Зоряні війни: Останні Джедаї» на 25.12.2017р., а також спілкування в Skype.
У учасників похилого віку – «учнів» виникали труднощі при авторизації в Приват24 та реєстрації власних кабінетів на сайтах «Облгаз», «Обленерго» та «Водоканалі». Учасники з легкістю виконали вхід у власну електронну поштову скриньку, проводили авторизацію в Facebook та майстерно залишали коментарі під постами в офіційної групи МАУБ, спілкувалися в Skype. Після виконання всіх завдань, учасники проекту були нагородженні грамотами ПНЗ «КРЦМтаШ» та солодкими подарунками. Всі учасники проекту висловили своє бажання продовжувати участь у цьому проекті та отримувати нову корисну інформацію в сфері розвитку цифрових послуг в нашій країні через даний проект МАУБ ПНЗ «КРЦМтаШ» – «Цифрова грамотність». Дякуємо за участь, це було цікаво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *