WEB QUEST. Sherlock Holmes and Doctor Watson

“Loss of Doctor Watson”

Що нас очікує?

Ні для кого не має таємниці, що Шерлок Холмс – великий знавець розслідування різного роду загадок. Однак, цього разу, загадка на этот раз загадка виявилася занадто складною. Містеру Холмсу необхідна Ваша допомога. Загубився Доктор Ватсон! По гарячих слідах необхідно знайти злочинця. Нам належить розділитися на 3 команди, вести розслідування і пошук доказів у різних місцях. Зібрані докази об’єднати і завершити пошук Доктора Ватсона.

Отже, почнемо!


Щоб визначитися з командами, потрібно вибрати капітанів! Як відомо – капітан повинен мати чудові навички, близькі до навичок Шерлока, тому перші 3 людини, які виконали дане завдання стають капітанами, які будуть формувати свої команди.

Про Шерлока

 

“Заввишкі він був більше шести футів, але при своїй надзвичайній худорбі здавався ще вище. Погляд у нього був гострий, пронизливий, якщо не брати до уваги тих періодів заціпеніння, про які говорилося вище; тонкий орлиний ніс надавав його обличчю виразу живої енергії і рішучості. Квадратне, трохи виступаюче вперед підборіддя теж говорило про рішучий характер ”

Картинки по запросу шерлок холмсКартинки по запросу шерлок холмс